5 výhod virtuální kanceláře

14 / 06 / 2016 Novinka Lease Manager

5 výhod virtuální kanceláře

Virtuální kancelář má své výhody

Mít sídlo společnosti je povinnost ze zákona. Přesto existuje spoustu firme z různých oborů, které ke své existenci nepotřebují dlouhodobý pronájem kanceláře případně nemají důvod investovat do koupě vlastní nemovitosti.  Jedná se například o společnosti poskytující jakékoliv online služby, informační technologie, společnosti zabývající se obchodem, mající jednání převážně u klientů nebo  zahraniční společnosti, které potřebují pro svou podnikatelskou činnost v České republice, sídlo firmy na Českém území.

Pokud patříte do této skupiny podnikatelů i pro vás nabízí dnešní trh s komerčními prostory řešení, které má několik výhod...

Jedná se o virtuální kancelář

Ovocny Trh Praha 1

Virtuální kancelář Praha 1

Rychlé vyřízení

Poskytovatelé virtuálních kanceláří  jsou dnes schopni vám poskytnout virtuální kancelář do 24 hodin. Do druhého dne tudíž můžete mít souhlas s umístěním sídla společnosti pro zavedení do obchodního rejtříku. Tuto skutečnost jistě oceníte i v případě založení nové společnosti, při kterém je třeba doložit adresu sídla nově zakládané společnosti.

Prestižní adresa

Díky službě virtuální kancelář můžete získat prestižní adresu pro vaši společnost v lokalitě, která je pro dlouhodobý pronájem s ohledem na velký zájem  hůře dosažitelná a cenově nákladnější.

Nízké náklady na pronájem kanceláře

Díky službě virtuální kancelář můžete ušetřit až 70% nákladů na chod kanceláře, ale nepřijít o profesionální servis, který je u této služby součástí.

Anonymita

Ochrana podnikatelova soukromí a majetku je jedním z dalšíh hlavních důvodů, proč podnikatelské subjekty využívají možnost umístění sídla na jiné adrese než v místě trvalého bydlište.  Sídlo musí být viditelně označeno názvem a identifikačním číslem společnosti.Informace o podnikatelském subjektu jsou tedy snadno dohledatelné, a to třeba podnikatelům v menších městech nemusí úplně vyhovovat.

Snížení frekvence kontrol úřadů

Posledním z nejčasteji udávaných důvodů je snížení frekvence kontrol místních úřadů. Umístění sídla na prestižní adrese může snížit frekvenci kontrol místních úřadů vzhledem k tomu, že počet registrovaných firem v prestižní lokalitě mnohonásobně převyšuje kapacitu úřadu.

Ušetřete až 70% nákladů na pronájem kanceláře

 

Společnost FLEXI OFFICE službu virtuální kancelář nabízí v současné době v lokalitách Praha 1, Praha 4, Praha 8.

Službu poskytnutí sídla nabízíme ve velkých městech, navíc v lokalitách a nemovitostech, které svou kvalitou výrazně převyšují veškeré ostatní konkurenty. V naší nabídce máme například luxusní business centrum v secesním stylu v samotném centru Prahy na Ovocném trhu nebo moderně zrekonstruovanou vilu, která funguje jako business centrum v prestižní lokalitě pražské Pankráce.Jsme přesvědčeni, že business centrum nabízející svou adresu jako sídlo společnosti musí splňovat jistá kritéria, tak aby naši klienti měli zaručené splnění všech potřebných legislativních podmínek. Mezi ty základní patří zajištění označení sídla společnosti a fungující recepce. Je pro nás prioritou vybírat taková sídla, která jsou dostupná, která umožňují přebírat poštu a zajišťovat pro klienty základní administrativní služby.

Mimo službu virtuální kanceláře a poskytnutí sídla se společnost stále zaměřuje na dlouhodobý pronájem kanceláří v atraktivních lokalitách v Praze a pronájem konferenčních a školících místností.

Pronájem konferenčních a školících místností v centru Prahy od 300Kč

Virtuální kancelář Praha 1

Pronájem konferenční místnosti Praha 1

Zaujala Vás nabídka našich služeb?

Rádi byste se dozvěděli více?

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace