4 tipy, jak si zútulnit interiér kanceláře

10 / 12 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

4 tipy, jak si zútulnit interiér kanceláře

4 tipy, jak si zútulnit interiér kanceláře

Zaměstnavatelé se snaží různými formami o to, aby se lidé v kancelářích cítili co nejlépe. Různé druhy benefitů, zajímavé workshopy nebo ovocné dny již nejsou žádnou novinkou ve standardních kancelářích. My se vám však v tomto článku vynasnažíme představit pár osvědčených tipů, jak zútulnit interiér pracoviště.

1.       Vzdušnost nadevše

Přeplněné a přeplácané místnosti nábytkem jsou již roky out. Trendem je tzv. minimalistický styl. Toky myšlenek a kreativity se uvolňují snadněji v místnosti, jejímž charakteristickým rysem je zejména vzdušnost. Ideální jsou velká okna, přes která budou do místnosti pronikat sluneční paprsky.

Co však dělat, pakliže vaše kancelářské prostory nedisponují dostatečným průnikem přirozeného světla? Na trhu existuje mnoho různých druhů osvětlení, pozor však dejte na to, aby výsledný efekt nepůsobil příliš uměle a kýčovitě.

2.       Bílá stále táhne

I když jsou ponuré barvy jako šedá trendem, ne vždy je nutné se řídit nejnovějšími směry. Už vůbec ne, pokud ji chcete použít do místnosti, kde se rozvíjí chod vaší firmy. Můžete zvolit třeba zářivé barvy jako například žlutá či hráškově zelená, ale právě takové výrazné barvy mohou mít zase nepříznivý efekt na kreativitu vašich zaměstnanců. Letitá stálice, která se na výsluní drží roky, je nestárnoucí klasika – bíla.

3.       Vůně místnosti vždy decentní

Docílit co nejlepší atmosféry je možné pomocí jemné, nejlépe květinové vůně něžného charakteru. Intenzivní vůně může mít naopak nepříznivý vliv na pozornost a koncentraci vašich zaměstnanců.

4.       Zelené rostliny dominantou pracoviště

Mnozí designéři se ztotožňují s názorem, že právě díky rostlinám se kreativní stránka lidí výrazně zlepšuje a pracuje na plné obrátky. Horkým trendem jsou tzv. zelené stěny, které mohou sloužit jako vstupní brána na pracoviště.

Vyberte si tu nejlepší variantu vašeho budoucího pracoviště z naší nabídky a neváhejte nás kontaktovat pro sdělení bližších informací.

  předchozí článek další článek  
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi coworkingem a servisovanou privátní kanceláří? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti a zde vám přinášíme výsledek.

celý článek
Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

18 / 07 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi klasickými a servisovanými kancelářemi? Z hlediska financí je pronájem servisovaných kanceláří značně výhodnější.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace